Meta Pixel (Browser & Conversions API) (1.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Pages
az: Səhifələr

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Roles
az: Rollar

en: About
az: Haqqında

en: User roles
az: İstifadəçi rolları

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. An example path is %user-wildcard for every user page. %front is the front page.
az: Səhifələri onların yollarından istifadə edərək təyin edin. Hər sətirə bir yol daxil edin. '*' simvolu joker simvoldur. Nümunə yol hər bir istifadəçi səhifəsi üçün %user-wildcard-dır. %front ön səhifədir.
