Meta Pixel (Browser & Conversions API) (1.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Pages
be: Старонкі

en: Settings
be: Налады

en: Roles
be: Ролі

en: Visibility settings
be: Налады бачнасці

en: Features
be: Функцыі

en: About
be: Аб
