Meta Pixel (Browser & Conversions API) (1.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Pages
ca: Pàgines

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Roles
ca: Rols

en: Events
ca: Esdeveniments

en: Visibility settings
ca: Opcions de visualització

en: Features
ca: Funcionalitats

en: About
ca: Detalls

en: User roles
ca: Rols de l'usuari

en: Privacy settings
ca: Paràmetres de privadesa

en: EU Cookie Compliance
ca: Compliment de la normativa de la UE sobre les cookies

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. An example path is %user-wildcard for every user page. %front is the front page.
ca: Especifiqueu les pàgines usant els seus camins. Introduïu un camí per línia. El caràcter '*' és un comodí. Un camí d'exemple és %user-wildcard per a totes les pàgines d'usuari. %front és la portada.
