Meta Pixel (Browser & Conversions API) (1.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Pages
cs: Stránky

en: Settings
cs: Nastavení

en: Roles
cs: Role

en: Events
cs: Události

en: Visibility settings
cs: Nastavení viditelnosti

en: About
cs: Popis

en: Domains
cs: Domény

en: User roles
cs: Uživatelské role
