Meta Pixel (Browser & Conversions API) (1.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Pages
el: Σελίδες

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Note:
el: Σημείωση:

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Events
el: Γεγονότα

en: Visibility settings
el: Ρυθμίσεις ορατότητας

en: Features
el: Χαρακτηριστικά

en: About
el: Περί

en: Domains
el: Ονόματα χώρου

en: User roles
el: Ρόλοι χρηστών

en: Universal web tracking opt-out
el: Καθολική επιλογή χωρίς παρακολούθηση
