Meta Pixel (Browser & Conversions API) (1.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Pages
et: Lehed

en: Settings
et: Seaded

en: Roles
et: Rollid

en: Visibility settings
et: Nähtavuse seaded

en: Features
et: Omadused

en: About
et: Programmist

en: Domains
et: Domeenid

en: User roles
et: Kasutaja rollid

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. An example path is %user-wildcard for every user page. %front is the front page.
et: Määra lehed kasutades nende teekondasid. Sisesta üks teekond rea kohta. Märk '*' (wildcard) tähistab mistahes teekonna osa. Näiteks teekond %user-wildcard tähistab iga kasutaja profiililehte. %front tähistab avalehte.
