Meta Pixel (Browser & Conversions API) (1.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Pages
eu: Orriak

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Roles
eu: Zereginak

en: Events
eu: Gertaerak

en: Visibility settings
eu: Ikuspen ezarpenak

en: About
eu: (r)i buruz

en: Domains
eu: Domeinuak
