Meta Pixel (Browser & Conversions API) (1.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Pages
fi: Sivut

en: Settings
fi: Asetukset

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Events
fi: Tapahtumat

en: Visibility settings
fi: Näkyvyysasetukset

en: Features
fi: Ominaisuudet

en: About
fi: Tietoja

en: Domains
fi: Domainit

en: User roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Universal web tracking opt-out
fi: Yleismaailmallinen verkkoseurannan esto

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. An example path is %user-wildcard for every user page. %front is the front page.
fi: Määritä sivut käyttämällä niiden polkuja. Syötä yksi polku per rivi. '*'-merkki on korvausmerkki. Esimerkkinä polku %user-wildcard on jokaisen käyttäjän oma sivu. %front on etusivu.
