Meta Pixel (Browser & Conversions API) (1.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Pages
gl: Páxinas

en: Settings
gl: Axustes

en: Events
gl: Eventos

en: Visibility settings
gl: Configuración da visibilidade

en: Features
gl: Funcionalidades

en: About
gl: Información

en: Domains
gl: Dominios

en: User roles
gl: Roles de usuario

en: EU Cookie Compliance
gl: Eu Cookie Compliance
