Meta Pixel (Browser & Conversions API) (1.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Pages
he: עמודים

en: Settings
he: הגדרות

en: Roles
he: תפקידים

en: Events
he: אירועים

en: Visibility settings
he: הגדרות ניראוּת

en: Features
he: פיצ'רים

en: About
he: אודות

en: User roles
he: תפקידי משתמש
