Meta Pixel (Browser & Conversions API) (1.0.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Pages
hi: पृष्ठ

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Roles
hi: भूमिका

en: Visibility settings
hi: दृश्यता सेटिंग

en: About
hi: के बारे में
