Meta Pixel (Browser & Conversions API) (1.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Pages
hr: Stranice

en: Settings
hr: Postavke

en: Roles
hr: Uloge

en: Visibility settings
hr: Postavke vidljivosti

en: Features
hr: Značajke

en: About
hr: Opis
