Meta Pixel (Browser & Conversions API) (1.0.0-alpha1) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Pages
id: Halaman-halaman

en: Settings
id: Pengaturan

en: Roles
id: Peran

en: Events
id: Acara

en: Visibility settings
id: Pengaturan visibilitas

en: Features
id: Fitur

en: About
id: Tentang

en: Domains
id: Domain

en: User roles
id: Peran pengguna

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. An example path is %user-wildcard for every user page. %front is the front page.
id: Tentukan halaman dengan menggunakan jalurnya. Masukkan satu jalur per baris. Karakter '*' adalah wildcard. Jalur contoh adalah %user-wildcard untuk setiap halaman pengguna. %front adalah halaman depan
