Meta Pixel (Browser & Conversions API) (1.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Pages
is: Síður

en: Settings
is: Stillingar

en: Roles
is: Hlutverk

en: Events
is: Viðburðir

en: About
is: Um
