Meta Pixel (Browser & Conversions API) (1.0.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Pages
ja: ページ

en: Settings
ja: 設定

en: Roles
ja: 役割

en: Events
ja: イベント

en: Visibility settings
ja: 表示の設定

en: Features
ja: フィーチャー

en: About
ja: アバウト

en: Domains
ja: ドメイン

en: User roles
ja: ユーザーの役割

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. An example path is %user-wildcard for every user page. %front is the front page.
ja: パスでページを指定します。1行に1つのパスを入力してください。'*' の文字はワイルドカードです。%user-wildcard とした場合はすべてのユーザーページが対象となります。%front はフロントページを表します。
