Meta Pixel (Browser & Conversions API) (1.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Pages
jv: Kācā

en: Settings
jv: Sétingan

en: Roles
jv: Parāgā

en: Visibility settings
jv: Sétingan sing diketokné

en: About
jv: Ngenani
