Meta Pixel (Browser & Conversions API) (1.0.0-alpha1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Pages
km: ទំព័រ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Visibility settings
km: ការ​កំណត់​ភាព​មើល​ឃើញ

en: About
km: អំពី
