Meta Pixel (Browser & Conversions API) (1.0.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Pages
kn: ಪುಟಗಳು(_e):

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Note:
kn: ಟಿಪ್ಪಣಿ:

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: Events
kn: ಕಾರ್ಯಕ್ರಮಗಳು

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Marketing
kn: ಮಾರ್ಕೆಟಿಂಗ್
