Meta Pixel (Browser & Conversions API) (1.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Roles
lt: Rolės

en: Events
lt: Įvykiai

en: Visibility settings
lt: Matomumo nuostatos

en: Features
lt: Savybės

en: About
lt: Apie

en: User roles
lt: Narių rolės
