Meta Pixel (Browser & Conversions API) (1.0.0-alpha1) - en to ms translation catalogue (5 entries)

en: Pages
ms: Halaman-halaman

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Roles
ms: Peranan

en: Visibility settings
ms: Pengesetan ketampakan

en: About
ms: Perihal
