Meta Pixel (Browser & Conversions API) (1.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Pages
nl: Pagina's

en: Settings
nl: Instellingen

en: Note:
nl: Opmerking:

en: Roles
nl: Rollen

en: Events
nl: Evenementen

en: Visibility settings
nl: Zichtbaarheidsinstellingen

en: User Roles
nl: Gebruikersrollen

en: About
nl: Over

en: Domains
nl: Domeinen

en: User roles
nl: Gebruikersrollen

en: Event Type
nl: Type evenement

en: Universal web tracking opt-out
nl: Universele web tracking opt-out.

en: Access Token
nl: Toegangstoken

en: Privacy settings
nl: Privacy-instellingen

en: Pixel ID
nl: Pixel-ID

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. An example path is %user-wildcard for every user page. %front is the front page.
nl: Specificeer pagina's aan de hand van hun pad. Voer één pad in per regel. Het '*' karakter kan als jokerteken gebruikt worden. Een voorbeeldpad is %user-wildcard voor elke gebruikerspagina. %front is de voorpagina.
