Meta Pixel (Browser & Conversions API) (1.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Pages
oc: Paginas

en: Settings
oc: Paramètres

en: Note:
oc: Nòta :

en: Roles
oc: Ròtles

en: Events
oc: Eveniments

en: Visibility settings
oc: Paramètres de visibilitat

en: Features
oc: Foncionalitats

en: About
oc: A prepaus

en: Domains
oc: Domenis

en: User roles
oc: Ròtles de l'utilizaire
