Meta Pixel (Browser & Conversions API) (1.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Pages
pl: Strony

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Roles
pl: Role

en: Events
pl: Wydarzenia

en: Visibility settings
pl: Ustawienia widoczności

en: Features
pl: Funkcjonalności

en: User Roles
pl: Role użytkownika

en: About
pl: O stronie

en: Domains
pl: Domeny

en: User roles
pl: Role użytkowników

en: Universal web tracking opt-out
pl: Uniwersalne odstąpienie od śledzenia w sieci

en: EU Cookie Compliance
pl: Zgodność ciasteczek z wymaganiami UE

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. An example path is %user-wildcard for every user page. %front is the front page.
pl: Należy wskazać strony podając ich ścieżki, po jednej na wiersz. Znak '*' zastępuje dowolny ciąg. Przykładowo ścieżka %user-wildcard oznacza każdą stronę z profilem użytkownika. Ścieżka %front oznacza stronę główną.
