Meta Pixel (Browser & Conversions API) (1.0.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Pages
pt: Páginas

en: Settings
pt: Configurações

en: Note:
pt: Nota:

en: Roles
pt: Papéis

en: Events
pt: Eventos

en: Visibility settings
pt: Configurações de visibilidade

en: User Roles
pt: Papéis de Usuário

en: About
pt: Sobre

en: Domains
pt: Domínios

en: User roles
pt: Papéis de usuário

en: Access Token
pt: Token de Acesso

en: Privacy settings
pt: Configurações de privacidade

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. An example path is %user-wildcard for every user page. %front is the front page.
pt: Especifique páginas usando suas URLs. Digite uma URL por linha. O caractere '*' serve como curinga. Um caminho de exemplo é %user-wildcard para cada página do usuário. Use %front para a página inicial.
