Meta Pixel (Browser & Conversions API) (1.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Pages
ro: Pagini

en: Settings
ro: Setări

en: Roles
ro: Roluri

en: Events
ro: Evenimente

en: Visibility settings
ro: Setări vizibilitate

en: Features
ro: Caracteristici

en: About
ro: Despre

en: User roles
ro: Roluri utilizator

en: Access Token
ro: Token de acces

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. An example path is %user-wildcard for every user page. %front is the front page.
ro: Specificați paginile utilizând căile acestora. Introduceți o cale pe linie. Caracterul „*” este un wildcard. Un exemplu de cale este %user-wildcard pentru fiecare pagină de utilizator. %front este prima pagină.
