Meta Pixel (Browser & Conversions API) (1.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Pages
ru: Страницы

en: Settings
ru: Настройки

en: Roles
ru: Роли

en: Events
ru: Мероприятия

en: Visibility settings
ru: Настройки видимости

en: Features
ru: Особенности

en: User Roles
ru: Роли пользователей

en: About
ru: Информация

en: Domains
ru: Домены

en: User roles
ru: Роли пользователя

en: Enable logging
ru: Включить журналирование

en: Universal web tracking opt-out
ru: Универсальный отказ от веб-отслеживания

en: Access Token
ru: Ключ доступа

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. An example path is %user-wildcard for every user page. %front is the front page.
ru: Укажите адреса страниц. Укажите по одному адресу на строку. Знак '*' означает любой набор символов после него. Например, путь %user-wildcard страницы всех пользователей. %front - главная страница.
