Meta Pixel (Browser & Conversions API) (1.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Pages
sk: Stránky

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Events
sk: Udalosti

en: Visibility settings
sk: Nastavenia viditeľnosti

en: Features
sk: Vlastnosti

en: User Roles
sk: Kategórie používateľov

en: About
sk: Informácie o

en: Domains
sk: Domény

en: User roles
sk: Kategórie používateľov
