Meta Pixel (Browser & Conversions API) (1.0.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Pages
sl: Strani

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Roles
sl: Vloge

en: Visibility settings
sl: Nastavitve vidnosti

en: About
sl: O modulu
