Meta Pixel (Browser & Conversions API) (1.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Pages
sv: Sidor

en: Settings
sv: Inställningar

en: Note:
sv: Observera:

en: Roles
sv: Roller

en: Events
sv: Aktiviteter

en: Visibility settings
sv: Inställningar för synlighet

en: Features
sv: Funktioner

en: User Roles
sv: Användarroller

en: About
sv: Om

en: Domains
sv: Domäner

en: User roles
sv: Användarroller

en: Access Token
sv: Åtkomsttoken

en: Privacy settings
sv: Sekretessinställningar

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. An example path is %user-wildcard for every user page. %front is the front page.
sv: Ange sidor genom att använda deras sökvägar. Ange en sökväg per rad. Tecknet '*' är ett jokertecken. Ett exempel på sökväg är %user-wildcard för varje användarsida. %front är startsidan.
