Meta Pixel (Browser & Conversions API) (1.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Pages
ta: பக்கங்கள்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Note:
ta: குறிப்பு:

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்

en: About
ta: பற்றி
