Meta Pixel (Browser & Conversions API) (1.0.0-alpha1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Pages
te: పేజీలు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Roles
te: పాత్రలు

en: Features
te: విశేషాలు

en: About
te: గురించి
