Meta Pixel (Browser & Conversions API) (1.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Pages
tr: Sayfalar

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Roles
tr: Roller

en: Events
tr: Etkinlikler

en: Visibility settings
tr: Görünürlük ayarları

en: Features
tr: Özellikler

en: User Roles
tr: Kullanıcı Rolleri

en: About
tr: Hakkında

en: Domains
tr: Alan adları

en: User roles
tr: Kullanıcı rolleri

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. An example path is %user-wildcard for every user page. %front is the front page.
tr: Sayfaları yollarıyla belirtin. Her satıra tek bir yol girin. Yıldız '*' joker karakterdir. Örnek bir yol olarak, her kullanıcı sayfası için %user-wildcard yolu verilebilir. %front, ön sayfadır.
