Meta Pixel (Browser & Conversions API) (1.0.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Pages
ug: بەت

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Features
ug: ئالاھىدىلىكلىرى

en: About
ug: ھەققىدە
