Meta Pixel (Browser & Conversions API) (1.0.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Pages
vi: Trang

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Note:
vi: Ghi chú:

en: Roles
vi: Vai trò

en: Events
vi: Sự kiện

en: Visibility settings
vi: Các thiết lập hiển thị

en: Features
vi: Tính năng

en: User Roles
vi: Vai trò người dùng

en: About
vi: Giới thiệu
