Meta Pixel (Browser & Conversions API) (1.0.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Pages
bo: དྲ་ངོས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Visibility settings
bo: མཐོང་ཐུབ་པར་སྒྲིག་འགོད

en: Features
bo: ཁྱད་ནུས

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Domains
bo: ཁུལ།

en: User roles
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་འགན་ནུས
