Meta Pixel (Browser & Conversions API) (1.0.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Pages
cy: Tudalennau

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Roles
cy: Swyddogaethau

en: Events
cy: Digwyddiadau

en: User roles
cy: Swyddogaethau defnyddiwr
