Meta Pixel (Browser & Conversions API) (1.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Pages
da: Sider

en: Settings
da: Indstillinger

en: Roles
da: Roller

en: Events
da: Begivenheder

en: Visibility settings
da: Indstillinger for synlighed

en: About
da: Om

en: Domains
da: Domæner

en: User roles
da: Brugerroller

en: Enable logging
da: Aktiver logging

en: Universal web tracking opt-out
da: Universel afmelding af web tracking

en: Privacy settings
da: Indstillinger for privatliv
