Meta Pixel (Browser & Conversions API) (1.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Pages
hu: Oldalak

en: Settings
hu: Beállítások

en: Note:
hu: Megjegyzés:

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Events
hu: Események

en: Visibility settings
hu: Láthatósági beállítások

en: Features
hu: Jellemzők

en: User Roles
hu: Felhasználói szerepkörök

en: About
hu: Leírás

en: Domains
hu: Domének

en: User roles
hu: Szerepkörök

en: Universal web tracking opt-out
hu: A látogatások mérésének általános tiltása

en: Privacy settings
hu: Adatvédelmi beállítások

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. An example path is %user-wildcard for every user page. %front is the front page.
hu: Soronként egy Drupal elérési útvonalat kell megadni. A „*” használható speciális helyettesítőként. Például „%user-wildcard” az aktuális felhasználó minden oldalához. „%front” a címlapot jelenti.
