Meta Pixel (Browser & Conversions API) (1.0.0-alpha1) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Pages
it: Pagine

en: Settings
it: Impostazioni

en: Roles
it: Ruoli

en: Visibility settings
it: Impostazioni visibilità

en: Features
it: Funzionalità

en: About
it: Informazioni

en: Domains
it: Domini

en: User roles
it: Ruoli utente
