Meta Pixel (Browser & Conversions API) (1.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Pages
lv: Lapas

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Roles
lv: Lomas

en: Events
lv: Notikumi

en: Visibility settings
lv: Redzamības iestatījumi

en: About
lv: Par

en: User roles
lv: Lietotāja lomas
