Metadata Sanitizer (1.1.0) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Actions
af: Aksies

en: Confirm
af: Bevestig

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Settings
af: Verstellings

en: Profile
af: Profiel
