Metadata Sanitizer (1.1.0) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Confirm
ar: تأكيد

en: Enabled
ar: مفعل

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Not found
ar: غير موجود

en: Profile
ar: ملفات المستخدمين

en: Limit
ar: حد

en: Available
ar: متوفّر
