Metadata Sanitizer (1.1.0) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Actions
ast: Aiciones

en: Confirm
ast: Confirmar

en: Enabled
ast: Activáu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Not found
ast: Nun s'alcontró

en: Profile
ast: Perfil
