Metadata Sanitizer (1.1.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Confirm
az: Təsdiq edin

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Available
az: Mövcuddur
