Metadata Sanitizer (1.1.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Actions
be: Дзеянні

en: Confirm
be: Сьцьвярдзіць

en: Enabled
be: Уключана

en: Settings
be: Налады

en: Not found
be: Не знойдзена

en: Profile
be: Профіль
