Metadata Sanitizer (1.1.0) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Actions
bg: Действия

en: Confirm
bg: Потвърди

en: Enabled
bg: Активиран

en: Settings
bg: Настройки

en: Not found
bg: Не е намерено

en: Profile
bg: Профил
