Metadata Sanitizer (1.1.0) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Confirm
bn: নিশ্চিত করুন

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Not found
bn: পাওয়া যায় নি

en: Profile
bn: প্রোফাইল
