Metadata Sanitizer (1.1.0) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Confirm
bo: གཏན་ཁེལ

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Not found
bo: མ་རྙེད

en: Profile
bo: ངོ་སྤྲོད

en: Not configured
bo: སྡེབ་སྒྲིག་བྱས་མེད།
