Metadata Sanitizer (1.1.0) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Actions
ca: Accions

en: Confirm
ca: Confirma

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Not found
ca: No trobat

en: Profile
ca: Perfil

en: Limit
ca: Límit

en: Available
ca: Disponible
