Metadata Sanitizer (1.1.0) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Actions
cs: Akce

en: Confirm
cs: Potvrdit

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Settings
cs: Nastavení

en: Not found
cs: Nenalezeno

en: Profile
cs: Profil

en: Not configured
cs: Nenastaveno

en: Available
cs: K dispozici
